Brak dostawców

  • Banner

Lista produktów marki EGO

EGO to marka należącą do Grupy CHERVON, jednego ze światowych liderów w produkcji elektronarzędzi i urządzeń akumulatorowych. Firma powstała w 1993 roku, zatrudnia ponad 7000 wykwalifikowanych pracowników oraz produkuje ponad 10 milionów urządzeń rocznie. Produkty firmy CHERVON sprzedawane są globalnie i dostępne są w 100 krajach na świecie. Produkty EGO to gwarancja wysokiej jakości oraz dbałość o środowisko naturalne

Wkład w ochronę środowiska

EGO angażuje się w produkcję innowacyjnych, niezawodnych i przyjaznych dla środowiska urządzeń akumulatorowych. Celem firmy jest tworzenie produktów niewpływających negatywnie na środowisko.

W 2004 roku EGO, na terenie własnego parku przesyłowego Green Power, zbudowało ogród dachowy o powierzchni 7 000 m2. Zamontowana jest tam 2-megawatowa instalacja fotowoltaiczna, znana jako The Blue Roof.

Instalacja The Blue Roof wytwarza energię pozwalającą zaoszczędzić równowartość 755 ton węgla, zmniejsza także emisję dwutlenku siarki o 50 ton oraz dwutlenku węgla o 1677 ton rocznie. Park przemysłowy Green Power korzysta również z najnowszych technologii ogrzewania gruntowego, klimatyzacji i magazynowania wody. Sam system ogrzewania za pomocą gruntowych pomp ciepła pozwala zaoszczędzić 1 milion kWh energii elektrycznej rocznie, co odpowiada 378 tonom węgla. Zmniejsza to emisję dwutlenku siarki o około 25 ton i dwutlenku węgla o 839 ton rocznie.

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Śledź nas na Facebooku